Seminarium Dyplomowe – seminarium

Kod kursu CHC5095s, wymiar 15 godz/sem 
Semestr letni 2016/2017
Harmonogram seminarium DOC
Celem seminarium dyplomowego jest pomoc studentom w przygotowaniu pracy dyplomowej oraz jak najlepszej prezentacji wyników pracy w trakcie egzaminu dyplomowego. Na zajęciach studenci mają możliwość zaprezentowania założeń i rezultatów swojej pracy magisterskiej. Każda osoba przygotowuje 2 prezentacje:

1 – dotycząca aktualnego stanu wiedzy na dany temat (przegląd literatury) oraz określenia celu i zakresu zaplanowanych/wykonanych badań
2 – zawierająca wyniki badań, ich dyskusję i wnioski (ta prezentacja powinna stanowić podstawę Państwa wystąpienia podczas obrony). 

Oceniane będą 2 prezentacje przedstawione na seminarium dyplomowym; wpływ na ocenę ma również obecność i aktywność na zajęciach. Zajęcia będą realizowane w czwartki od 27 kwietnia (po 2h); zajęcia kończą się 22 czerwca (1h). Obecność na zajęciach jest obowiązkowa. Przewidywanych jest po 6 prezentacji (10-12 min) na zajęciach dwugodzinnych. Ostatnia godzina zajęć będzie poświęcona głównie omówieniu organizacji i przebiegu egzaminu dyplomowego.

Przed przystąpieniem do seminarium proszę o zapoznanie się z poradnikami dotyczącymi pisania i redagowania prac dyplomowych.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.